Power4sex, jeszcze skuteczniejsza erekcja marki Quality sex labs - OKAZJE Oceń produkt:

od 87,00 PLN

oszczędzasz do 19%

  • Producent: Quality Sex Labs
  • Kategoria: Żele erotyczne

Jeżeli masz kłopoty ze wzwodem i osłabioną erekcją to ten towar powinien w prędki i efektowny sposób pomóc Ci odzyskać całkowitą sprawność seksualną. Żel Power4Sex zawiera w swym składzie wyciągi z ziół które w sprawny sposób zadbają o wysoką kondycję Twojego członka.

Żel Power4sex to tworzony na bazie naturalnych komponentów wyjątkowy preparat wspomagający potencję, rozszerzający erekcję i poprawiający jakość życia seksualnego mężczyzn. Wykorzystanie żwlu dodaje pewności siebie i pozwala sprawdzać się w prawie każdej sytuacji.

Power4Sex ma za zdanie zapewnić:


- szybkie osiągnięcie silnej erekcji

- staranniejsze ukrwienie narządów płciowych

- lepszą sprawność seksualną

- silniejszy i dłuższy orgazm

- mocniejsze odczuwanie bodźców seksualnych

- szybszą regenerację organizmu po stosunku

- nadzwyczajny poślizg


skuteczność i szybkość działania

Dobroczynne działanie Power4sex możesz zaznać od razu po zaimplementowaniu - wykorzystywany miejscowo żel ma na celu działać natychmiast, zwiększając ukrwienie penisa i czyniąc go twardym, sztywnym, gotowym i niezawodnym. udoskonalone ukrwienie członka może zapewnić nie tylko imponującą erekcję, ale też obszerniejszą wrażliwość na bodźce, a więc wyraźnie bardziej energiczne doznania i większą przyjemność. Twoja partnerka wreszcie poczuje u Ciebie prawdziwą moc ogiera.

dokładnie dostosowane składniki

Żel mieści jedynie skrupulatnie wyselekcjonowane, naturalne komponenty roślinne o wyjątkowym działaniu ulepszającym krążenie krwi w członku. Swoją niezwykłą jakość żel zawdzięcza oryginalnemu połączeniu takich dynamicznych elementów jak:

- guarana

- żeń-szeń

- arginina

- miłorząb japoński

- Avena Sativa

- Humulus Lupulus

- kofeina
Wszechstronne działanie

Power4sex ma na celu zapewnić nie tylko ulepszoną erekcję i potencję oraz widocznie aktywniejsze doznania erotyczne,w dodatku przyczynić się poprawy całego życia seksualnego pana i jego partnerki! Satysfakcja seksualna z kolei pozytywnie wpływa na ogólne samopoczucie, poprawiając stan psychofizyczny i rozszerzając pewność siebie.
artykuł testowany dermatologicznie. Produkowano w Unii Europejskiej

Opakowanie: 150 ml

-----------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli nie jesteś pewien stanu swojego zdrowia przed zastosowaniem towaru skonsultuj się ze swym lekarzem. Towaru nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze skladników artykułu. Nie należy stosować w trakcie ciąży i karmienia piersią. W przypadku terapii hormonalnej używanie skonsultuj z lekarzem. W przypadku cukrzycy i nadciśnienia krwi zażywanie towaru skonsultuj z lekarzem.
produkt nie zapobiega chorobom ani ich nie leczy. Skład, sposób używania, parametry, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Żele erotyczne